Надзвичайно естетичний, просторий та продуманий будинок, створений для найбільш комфортного проживання цілої сім’ї. Кожна деталь проекту розроблялась з врахуванням потреб майбутніх жильців. Тому будинок надзвичайно світлий. Завдяки наявності багатьох вікон і їх великим розмірам, приміщення виглядають просторо та затишно. А для максимальної освітленості кімнат, при плануванні проекту враховуються особливості природнього освітлення. Так, найбільші вікна розміщуються з сонячної сторони будівлі.

Особливої уваги заслуговує конструктивне виконання котеджу. Він зводиться з натурального високоякісного зрубу, який проходить спеціальну обробку. Завдяки їй зносостійкі показники деревини разюче зростають. Так, зруб чудово протистоїть вологі, температурним перепадам та атмосферним опадам. Плюс, деревина не втрачає яскравого та естетичного вигляду навіть при довготривалому впливі прямих променів.

Будівля передбачає наявність двох входів, які ведуть до просторої вітальні. А завдяки парі окремих ґанків дорослі та дітки зможуть комфортно відпочивати, при цьому ніяк не заважаючи одне одному.

Планування мансарди відбувається по індивідуальному замовленню клієнта.