Котеджі – це втілення комфорту, надійності та естетичності. В цих спорудах вражаючі характеристики зносостійкості поєднуються звитонченим оформленням фасаду, а надсучасні комунікації доповнюються використанням виключно натуральних матеріалів. Це будинки, кожна деталь яких призвана зробити оселю затишною та зручною.

Що таке котедж?

Термін «котедж» прийшов до нас з Великобританії. Він походить від англійського слова «cottage», дослівне тлумачення якого «одноповерхова споруда з прибудовою в вигляді мансарди». Колись саме в таких будиночках жили англійці середнього класу. Маленькі споруди відрізнялись максимально простим плануванням та вражаючим оформленням. Найчастіше котеджі передбачали наявність лише двох кімнат, проте повну облаштованість дому.

Роки потому маленькі затишні будиночки прийшлись до душі не лише бідним, але й забезпеченим домовласникам. Тож сьогодні слово «котедж» асоціюється з просторими, розкішно оформленими будівлями.

Чим відрізняється котедж від будинку?

  1. Кількість поверхів. Звична дача може мати два та навіть три поверхи. Все залежить виключно від бажання домовласника. Проте максимальна кількість поверхів у котеджу – півтори. При цьому верхній буде мансардним. Тож, по факту, котеджі представляють собою одноповерхові будівлі.
  2. Наявність каміну. Як не дивно, та даний елемент декору являється невід’ємним доповненням котеджів. Він допомагає створити в домі теплу атмосферу та наповнити його затишком.
  3. Облаштованість. Будинки можуть облаштовуватись комунікаціями за бажанням клієнта. Проте при зведенні котеджу цей етап являється обов’язковим.
  4. Площа. На відміну від звичних будинків, котеджі можуть бути будь-якого розміру. Якщо площа перших не перевищує 100 м², то останні можуть бути площею 150, і навіть 200 м².
  5. Оформлення фасаду та прибудинкової ділянки. При зведенні котеджу розробка ландшафтного дизайну являється такою ж важливою, як і планування оформлення будиночку. Адже естетичність – обов’язкова умова комфорту.
  6. Призначення. Дача будується для тимчасового, сезонного проживання. Наприклад, для відпочинку влітку. В той час як котедж призначений для постійного комфортного проживання сім’ї.

Компанія ДОМ СРУБ пропонує проектування, а також зведення котеджних будинків будь-якої складності. Починаючи з невеличких котеджів, розрахованих на проживання 2-3 людей, закінчуючи вражаючими палацами, площею понад 150 м².

Просто зв’яжіться з нами, та розкажіть, яким Ви бачите дім своєї мрії. А ми втілимо його в життя!

Дерев’яний котедж зі зрубу, площею 150 м²

Дерев’яний котедж зі зрубу, площею 150 м²

Даний проект поєднує в собі максимальний комфорт та раціональність. Котедж в міру просторий і передбачає облаштованість найсучаснішими комунікаційними системами. Завдяки цьому він ідеально підходить не лише для сезонного, але й постійного проживання. Зовнішні стіни будівлі виконуються з натурального зрубу, завдяки чому споруда гармонійно вписуєтьс...
Затишний сімейний котедж площею 226 м²

Затишний сімейний котедж площею 226 м²

Надзвичайно естетичний, просторий та продуманий будинок, створений для найбільш комфортного проживання цілої сім’ї. Кожна деталь проекту розроблялась з врахуванням потреб майбутніх жильців. Тому будинок надзвичайно світлий. Завдяки наявності багатьох вікон і їх великим розмірам, приміщення виглядають просторо та затишно. А для максимальної освітленості...
Компактний котедж з мансардою, площею 83,6м²

Компактний котедж з мансардою, площею 83,6м²

Невеличкий будинок для найбільш затишного проживання невеликої сім’ї. Головна особливість даного проекту – дотримання всіх правил класичного котеджу. Споруда простора, світла та затишна. Півтора поверху будинку реалізуються за допомогою простої мансарди з великими вікнами. Вона чудово підійде для облаштування сучасної спальні та цікавої дитячої. ...
Комфортабельний котедж з мансардою, площею 163 м²

Комфортабельний котедж з мансардою, площею 163 м²

Вражаючий котеджний будинок, в якому передбачено все, що може знадобитися сучасній сім’ї для комфортного життя. Окрім двох поверхів (другий реалізується в вигляді мансарди), будівля володіє навісом для авто. Він максимально спрощує паркування. Також навіс дозволяє захистити автомобіль від сонця, дощу чи інших атмосферних опадів. Проект котеджу ...
Розкішний котедж площею 289 м²

Розкішний котедж площею 289 м²

Це один з найбільш вражаючих проектів котеджу. В ньому передбачена не лише наявність безлічі просторих приміщень, але й сучасний критий басейн. На другому поверсі (мансарді) розміщуються три просторі кімнати, які можуть облаштовуватись за бажанням клієнта. Наприклад, якщо планується, що в котеджі житиме сім’я, то рекомендуємо обладнати приміщення ...