Просторий будиночок, який передбачає мансарду. Відмінно підійде для сім’ї з 3-5 людей. Це місце, де приємно жити, відпочивати і насолоджуватися природою. На першому поверсі споруди знаходиться велика кухня, ванна кімната і туалет, а також дитяча. На другому поверсі розміщені 3 затишні кімнати. Загальна площа будинку – 250 м2. Виріб виготовлений з оциліндрованої колоди.

Чому цей будинок стане кращим придбанням?

Безпечні матеріали. Для виготовлення застосовувалася якісна сировина без вмісту шкідливих і токсичних речовин. Тому будинок можна вважати екологічно чистим і безпечним для здоров’я і навколишнього середовища.

Надійна конструкція. Над створенням споруди працювали професійні фахівці, які врахували розміри будинку, особливості матеріалів і експлуатації. Тому виріб прослужить довгі роки і збереже початкові споживчі властивості.

Прийнятна ціна. У порівнянні з кам’яними будинками, житло з дерева значно дешевше. Завдяки цьому споруда є більш доступною.

Продумане планування. Фахівці грамотно розподілили простір і зробили максимально комфортний і зручний проект для відпочинку і проживання.

Хочете замовити будинок або отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію? Тоді зателефонуйте до нас і менеджери з радістю нададуть необхідну допомогу.