Дачний будинок з мансардою, зведений з натурального дерева. Будівля має зручне планування та комфортний розподіл функціональних зон. Перший поверх надзвичайно просторий, завдяки чому тут можна розмістити їдальню, кухню та вітальню. Особливістю приміщення являється просторість. Для збереження максимальної кількості вільного простору перший поверх зведено без єдиної перегородки. Зате приміщення наділене сучасним зонуванням. Також в будинку є ганок та балкон, на якому можна відпочити ввечері в колі близьких.

Високі вікна оригінальної форми в поєднанні з гострим дахом роблять дизайн споруди неповторним. Другий поверх розрахований під спальню.

Дачний будиночок – найкраще рішення для літнього відпочинку

  1. Відбірні матеріали. Ми закуповуємо сировину виключно у надійних та перевірених часом постачальників. Це забезпечує високу якість та тривалу експлуатацію будинку.
  2. Безпека. Конструкція характеризується надійністю і стійкістю до несприятливих умов. Також ми не використовуємо дешеві лакові покриття та інші матеріали, які викликають алергію і негативно впливають на здоров’я.
  3. Зручність. Проекти розробляють кваліфіковані фахівці. Вони враховують всі дрібниці, щоб зробити експлуатацію максимально комфортною та зручною.