Дерев’яний будинок, виготовлений зі зрубу і виконаний в сучасному дизайні. Він ідеально підійде для сім’ї з 3-5 чоловік. Завдяки компактним габаритам будиночок гармонійно впишеться навіть в ландшафт невеликої ділянці. Це житло з екологічно чистих матеріалів, яке зробить проживання і відпочинок максимально комфортними. Проект будівлі передбачає наявність кухні та вітальні, розділених за допомогою продуманого зонування. Відсутність стін робить приміщення затишним та просторим. Також в будівлі є тераса. Вона гарантовано стане улюбленим місцем кожного члену сім’ї, де родина зможе зустрітися ввечері та провести час у колі близьких людей. Також на першому поверсі розміщена гостьова спальня. На другому поверсі знаходяться спальні кімнати для всіх членів сім’ї.

Будинок зведений з дерева. Це природний та екологічно чистий матеріал, який буде наповнювати жителів життєвою енергією та силою. З таким чудовим заміським будиночкомвідмінний настрій і бадьоре самопочуття Вам забезпечені!

Основні характеристики

  1. Загальна площа становить 98,46 м2, серед яких: 55,3 м2 – житлова площа.
  2. Матеріал зовнішніх стін – оциліндрована колода.
  3. Зовнішнє оздоблення цоколя: натуральний камінь, плитка.
  4. Фундамент – збірний залізобетон, стрічковий, а також столбчато-стрічковий.
  5. Дах виготовленийу вигляді мансарди.
  6. Вид покрівлі – металочерепиця + м’яка покрівля.
  7. Зовнішня частина передбачає обробку у вигляді тонування.

Хочете побудувати для своєї родини такий затишний заміський будиночок або отримати більше інформації щодо даного виробу? Тоді зателефонуйте до нас і отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію!