Дерев’яний будинок в американському стилі – це комфортне і функціональне рішення.

Завдяки просторим приміщенням та продуманому проектуванню вдалось створити ідеальний варіант для затишного проживання. У такому будинку буде приємно відпочивати в колі сім’ї, друзів та навіть наодинці. Асиметричні фасади та просторі тераси – родзинка цього напряму в дизайні. Дах витримує та доповнює оригінальний і ексклюзивний стиль. Для його виробництва використовуються виключно найякісніші матеріали, тому будівля не тільки естетична, а й надійна. Також у будинку є камін, який привносить особливий комфорт і тепло.

Планування являє собою єдиний простір, розділений на зони. Як правило, другий поверх відводиться під спальню.

Чому варто замовити будиночок в американському стилі у нас?

  1. Висока якість. Для виготовлення дерев’яних будинків ми використовуємо виключно висококласні матеріали. Вони не містять в собі шкідливих речовин, не створюють шкідливих випаровувань і не викликають алергічних реакцій.
  2. Надійність. Над розробкою та реалізацією проектів працюють справжні професіонали, які знають все про розробку планів та спорудження дерев’яних будинків. Завдяки чому кожна зведена нами будівля надійна та надзвичайно стійка до впливу зовнішнього середовища.
  3. Зручність. У проектах ми поєднуємо прекрасну естетику та ергономічність. Тому в такому дерев’яному будиночку комфортно та приємно жити.

Щоб замовити будинок в американському стилі або отримати додаткову консультацію зв’яжіться з нашими консультантами, і вони з радістю допоможуть Вам!