Дана бесідка представляє собою втілення легкості, релаксу та максимального єднання з природою. Окрім великої кількості простору (4х8,5 м), альтанка не має стін. Таке рішення дизайнерів дозволило надати будівлі легкості та універсальності. Бесідка чудово виглядає на березі річки, ставку чи в безпосередній близькості від саду. При створенні проекту, дизайнери намагались зберегти натуральність та традиційність альтанки, а також зробити лінії максимально лаконічними. Завдяки цьому бесідка гармонійно доповнює як ландшафт дачної ділянки, так і інфраструктуру бази відпочинку чи готелю.

Для зведення будівлі використовувались оциліндровані колоди сосни діаметром 180 мм. Дану деревину, по бажанню клієнта, можна замінити їлу. Перед початком робіт дерево обов’язково обробляється спеціальними антисептичними засобами, які попереджають гниття. Таким чином зруб прослужить набагато довше. А виготовлення фундаменту з бетону дозволило досягнути максимальної стійкості та довговічності бесідки. Матеріал покрівлі даху – металочерепиця.

Також завдяки просторості будівлі, бесідку можна обладнати всім необхідним для зручного та комфортного відпочинку. Наприклад, меблями, мангалом та навіть баром. А ретельна продуманість матеріалів, які використовуються під час будівництва, дозволяє електрифікувати внутрішню частину бесідки. При цьому не будуть порушуватись правила техніки безпеки. Також за бажанням клієнта, наші спеціалісти можуть підключити водопровід, чи інші комунікаційні мережі.