Традиційна баня зі зрубу, площею 36 кв. м.
Проект класичної бані, виготовленої виключно з використанням натуральних матеріалів. Лазня зі зрубу має площу 36,54 кв. метра. Це доволі простора будівля, в якій передбачено все найнеобхідніше для комфортного та легкого відпочинку. Планування зрубу лазні включає чотири функціональні зони:
парна – просторе приміщення площею 5,61 м2, в якому одночасно можуть комфортно розміститись троє людей;
душова кімната – тут можна не лише підготуватись до лазні, але й охолодитись під потоком прохолодної води (площа – 2,71 м2);
кімната відпочинку – приміщення площею 10,9 м2, яке дозволить не лише паритись, але й відпочивати від впливу високих температур та вологи;
літня тераса з навісом – простір в 12,98 м2 дозволяє зробити її ще одним місцем відпочинку, адже тут цілком вистачає місця для меблів.
Особливість даного проекту лазні – легкість в усьому. Достатня кількість простору в будівлі дозволила зробити баню надзвичайно аутентичною та функціональною. Класична лазня передає дух банних звичаїв в кожній деталі. Для її зведення використовувались прості, однак перевірені часом матеріали: камінь та дерев’яний зруб. Завдяки чому баня прослужить не один десяток років. Термін реалізації проекту «під ключ» займає не більше декількох тижнів.